(021)88680224

چرا طراحی سایت برای هر شغلی واجب است؟

بسیاری از مردم که از شیوه های سنتی بهره می برند و در مقابل بازار نوین جهان مقاومت می نمایند، چرا که سالیان سال با استفاده از شیوه های سنتی، حرفه و کسب و کار خود را پیش برده اند و اکنون همگام شدن با شیوه های مدرن را کاری سخت و دشوار می پندارند، ولی آیا واقعا این کار سخت است؟!! باید این نکته را در نظر داشت که طبق آمار موتورهای جستجو گاهی بیش از میلیون ها نفر در ماه به دنبال کالا و یا خدمات شما می گردند. حال آیا میتوان از بازار روز دنیا چشم پوشی کرد؟!!!!

تجربه به ما نشان داده است که تبلیغات نوین نسبت به تبلیغات سنتی بسیار بازده بیشتری داشته و در عین حال هزینه بسیار کمتری دارد. و همیشه باید این را به یاد داشت که تبلیغات اینترنتی یک سرمایه گذاری بلند مدت و مادام العمر است. طراحی سایت می تواند به دلایل مختلفی انجام گیرد، برخی تنها به سایت خود به عنوان یک کاتالوگ برای ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان نگاه می کنند، با این تفاوت که به نسبت بازدیدی که از سایت شما انجام می شود، جدای از هزینه زیاد چاپ و پخش کاتالوگ، در سایت میتوان از فیلم، انیمیشن و صوت نیز جهت اطلاع رسانی بهره برد، نکته مهم اینجاست که در این اطلاع رسانی هیچ گونه محدودیت زمانی و جغرافیایی وجود ندارد. همچنین برتری دیگر این است که موتورهای جستجو به راحتی از سراسر دنیا افرادی که به کالا یا خدمات شما نیازمند هستند را به سمت سایت شما هدایت میکنند و به این صورت این بازار هدف شماست که به سمت شما می آید.

برخی دیگر جهت فروش کالا و یا ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام به طراحی سایت می نمایند. که باید توجه داشت که طراحی فروشگاه اینترنتی و یا سامانه ارائه خدمات نیز باعث می شود محدودیت زمانی و جغرافیایی از کار شما حذف گردد، پس شما صاحب یک فروشگاه 24 ساعته و قابل دسترس برای تمام دنیا می شوید که هزینه راه اندازی و نگهداری آن حتی قابل مقایسه با اجاره یک مغازه و یا دفتر کار فیزیکی نمی باشد.

ولی آیا تنها طراحی سایت و بارگزاری آن در دنیای بزرگ وب در این بازار رقابتی که دارای مشتریان بسیار و سود فراوان است کافی می باشد ؟! مسلما اینطور نیست. راه حل را ما به شما خواهیم گفت. در طراحی سایت و تبلیغات آن بررسی رقبا و طرح یک استراتژی مناسب بسیار مهم است. مهم ترین نکته اینجاست که مشتریان شما با استفاده از چه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به دنبال شما می گردند. ممکن است برای یک فعالیت تجاری در اینترنت بسیار هزینه شود ولی بازده ای گرفته نشود، اینجاست که نیاز به متخصصین با تجربه در این زمینه بسیار احساس می شود. پارامتر های بسیار زیادی برای موفقیت یک سایت وجود دارد، مانند طراحی مناسب و جذاب، بهینه سازی جهت نمایش بهتر سایت در نتایج جستجو، تبلیغات مناسب سایت در اینترنت و بسیاری مسائل دیگر. تجربه ثابت کرده است که هزینه بیشتر باعث موفقیت نمی شود، بلکه این برنامه ریزی دقیق و شیوه پیمودن این مسیر است که باعث حصول موفقیت می گردد. اگر تا کنون وارد این عرصه نشده اید، ما به شما کمک خواهیم کرد و از موفقیت بیشتر کسب و کار شما لذت خواهیم برد.


توضیحات بیشتر: مشاورین ثبت هزاره سوم 02188565148

تماس با ثبت شرکت هزاره سوم کانال تلگرام ثبت شرکت هزاره سوم